Nariai

UAB „Agrošiltnamiai“

Direktorius/atstovas
Paulius Andriejavas

Adresas: Lauko g. 1A, Šingalių k., Kėdainių r. 

El.paštas: info@darzoviuseklos.lt

Svetainė: https://darzovija.lt

UAB „Agrošiltnamiai“ – modernus šiltnamių kompleksas, įsikūręs Kėdainiuose, kuriame auginami lietuviški agurkai. Mums svarbiausia – produktų kokybė, šviežumas ir darna. Mylime tai, ką darome, ir sėkmingai ūkininkaujame jau 20 metų. Auginame vertingas daržoves ir skatiname sveiką gyvenimo būdą, o nuolat skubančiam žmogui – siūlome valgyti šviežias daržoves, nepraradusias tikrojo skonio!

Algimanto Žemaičio ūkis

Direktorius/atstovas
Algimantas Žemaitis

Adresas: Vilniaus g. 10, Punios k., Punios sen., Alytaus r.
El.paštas: puniosgeles@puniosgeles.lt
Svetainė: www.puniosgeles.lt

Ūkis įkurtas 1991 m. liepos 21 d. pagal Valstiečių ūkio įstatymą pačiame pietrytiniame Punios pakraštyje, plynoje vietoje. Šiuo metu tai – specializuotas gėlininkystės ir agurkų auginimo ūkis, kuris užima iš viso 35900 m2. Gėlės auginamos 2 ha šiltnamiuose, kuriuose įrengta moderni stelažinė sistema, o trumpavaisiai agurkai dar 1,6 ha moderniuose šiltnamiuose. Nuolat modernizuojama gamybinė bazė, naudojamasi moderniausiomis pasaulio šiltnaminės gėlininkystės technologijomis, kur temperatūrą, drėgmę, vėdinimą ir gėlių maitinimą užtikrina sudėtingos kompiuterinės sistemos. Pažangus ūkininkavimas leidžia išsilaikyti perpildytoje gėlių rinkoje.
Labai svarbų vaidmenį ūkyje atlieka žmogiškasis faktorius – žmogaus meilė darbui, jo pasišventimas ir kūrybiškumas. Plėtėsi šiltnamiai, didėjo darbuotojų skaičius ir šiuo metu turime stabilų ir lojalų 46 darbuotojų kolektyvą.
Tegul žydi ūkininko Algimanto Žemaičio ūkyje išaugintos gėlės ne tik Punioje, Alytuje, bet ir šimtuose kitų miestų ir miestelių. Gėlės — tai grožis, o grožis žmogų daro gražesniu ir tauresniu, todėl ūkis mielai priima ne tik pirkėjus, bet ir ekskursijas pasižvalgyti po gėlių auginimo karaliją.”

UAB „Kietaviškių gausa“

Direktorius/atstovas
Mindaugas Pupienis

Adresas: Šiltnamių g. 4, Kareivonys, Naujosios Kietaviškės
El.paštas: info@kgausa.lt
Svetainė: www.kietaviskiu.lt

UAB „Kietaviškių gausa“ – stambiausia šiltnamių įmonė Lietuvoje, auginanti agurkus, pomidorus ir salotas 20 ha plote. Įmonė įsikūrusi tarp dviejų didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno, prie Elekektrėnų.
Šiltnamiuose yra kompiuterizuotas šildymo, laistymo, švitinimo, CO₂ dozavimo, temperatūros bei drėgmės palaikymo valdymas. Tokiu būdu sukuriamas augalams reikalingas mikroklimatas.
Dėl įmonėje taikomo biologinio kovos su kenkėjais būdo ir šiuolaikinių auginimo technologijų naudojant modernią laistymo, bei mikroklimato valdymo sistemą šiltnamiuose suteikiamos optimalios sąlygos daržovėms auginti.

Rolando Vilkelio ūkis

Direktorius/atstovas
Rolandas Vilkelis

Adresas: Šilainių g. 64, Beinaičių k., Pelėdnagių sen., Kėdainių r.
El. paštas: rolandasvilkelis@gmail.com

Ūkis įregistruotas 2001 m. ir nuo pat veiklos pradžios specializuojasi šiltnamininkystėje. Šiuo metu ūkį sudaro 0,5 ha modernus šiltnamis, kurį apšildo 2 MW katilinė, kurenama granulėmis ir suskystintomis dujomis. Taip pat ūkyje yra 0,6 ha plėvelinių šiltnamių. Šiltnamiuose auginami trumpavaisiai agurkai. Rolando Vilkelio ūkis per sezoną užaugina daugaiu kaip 200 t agurkų.

Audriaus Juškos ūkis

Direktorius/atstovas
Audrius Juška

Adresas: Troškūnų g. 4, Vikonių k., Anykščių sen., Anykščių r.
El. paštas: ruta_juskiene@yahoo.com

Ūkis gyvuoja nuo 2003 m. kovo 4 d., kai buvo įregistruotas žemės ūkio valdų registre. Nuo to laiko ūkis pasinaudodamas Europos Sąjungos fondų parama plėtėsi tris kartus. Šiuo metu ūkį sudaro 10 ha modernių žieminių šiltnamių, kuriuose auginami agurkai, pomidorai ir braškės. Ūkyje užaugintos produkcijos galima rasti didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose. Ūkyje, priklausomai nuo sezono, dirba apie 180 darbuotojų.

Vidmanto Vyšniausko ūkis

UAB „Oliseta“

UAB „Evaldo daržovės“